Laddar Karta...

Datum/Tid
2019-03-26
08:30 - 16:30

Plats
Cnema


En dag om medie- och informationskunnighet för dig som arbetar i skolan eller på bibliotek.

Läs mer här: Program MIK-dagen 2019 (pdf)

Kontakt: Lisa Ekman, 072-500 47 99, lisa.ekman@regionostergotland.se.

ANMÄLAN är obligatorisk senast 18 mars.
Vid oanmäld frånvaro förbehåller sig arrangörerna rätten att fakturera 500 kronor exkl. moms.
Återbud anmäls till filmiost@regionostergotland.se

Totalt antal platser
195

Antal anmälda
175

Antal tillgängliga platser
20

Sista anmälningsdag
2019-03-18

Anmäl dig


Anmälda deltagare

  • Anna Danielsson - Alléskolan
  • Monika Karlström - Vreta Utbildningscentrum
  • Marcus Wängdahl - Alléskolan
  • Sofie Schildt - Alléskolan 4-6
  • Karin Lundin - Alléskolans bibliotek
  • Helena Eklund - Nygårdsskolan
  • Lina Nässén - Alléskolans bibliotek
  • Lowe Aspviken - Fokusbiblioteket Skeda/Slaka skola
  • Mikael Varenius - Himnaskolan
  • Paula Olsson - Ekängens skolor fokusbibliotek
  • Camilla Segervall - Curt Nicolin Gymnasiet AB
  • Emma Lind - T1-skolorna
  • Cecilia Persdotter - Malmslättsskolan Tokarp/Fokusbiblioteket
  • Ida Ross - Vallastadens fokusbibliotek
  • Jenny Nilsson - Hjulsbroskolan
  • Gunilla Kjellin - Nya Rydsskolans fokusbibliotek
  • Arvid Harju - Skolorna i Tallboda
  • Maria Grönfors Bardun - Finspångs kommun
  • Sophie Thornestedt - Finspångs kommun
  • Mats Broström - Finspångs kommun
  • Micke Andersson - Finspångs kommun
  • Martina Andersson - Alléskolan
  • Isabell Lensson - Skolbibliotek Motala
  • Annelie Mickelsson - Viggestorpsskolan
  • Ingela Ek - Centralskolans bibliotek
  • Maud Ekvall - Centralskolans bibliotek
  • Andrea Kindstrand - Åtvidabergs bibliotek
  • Jessica Larsson - Finspångs Kommun
  • Linda Sävhammar - Motala bibliotek
  • Katarina Tollbäck Ericson - Fokusbiblioteken
  • sten hansson - De Geergymnasiet
  • Eva-Lott Petersson - Vifolkaskolan F-6
  • Johan Lifvergren - Hagagymnasiets bibliotek
  • Olle Johansson - Ordförande KoF
  • Tina Asp - Ekholmsskolans fokusbibliotek
  • Caroline Andersson - Nya Rydsskolan
  • Mikael Farstrand - Skolbibliotek Motala Kommun
  • Anders Svensson - De Geergymnasiet
  • Kristina Liljedahl - Centrala elevhälsan
  • Gudbjörg Gudjonsdottir - Centrala elevhälsan, Skoldatateket
  • Annette Kennryd - Skoldatateket/Centrala elevhälsan
  • Elin Nilsson - Finspångs Bibliotek
  • Susanne Kastbom - Motala DigidelCenter/Motala bibliotek
  • Sebastian Sas - Film i Öst
  • Åsa Ström - Änggårdsskolans fokusbibliotek
  • Emelie Ekholm - Motala bibliotek
  • Elin Axelsson - Nya Rydsskolan
  • Robert Ahlstrand - Hagagymnasiet
  • Ingrid Loeld Rasch - Regionbibliotek Östergötland
  • Evelina Ottosson - Motala bibliotek
  • Anna Hagelin - Mjölby bibliotek
  • Sara Algulin - Alléskolan
  • Jenny Ahlén - Linköpings Kommun
  • Helena Norwald Thun - Linköpings kommun
  • Lina Marcusson - Kultur- och fritid, Linköpings kommun
  • Björn Ericson - Norrköpings stadsbibliotek
  • Leena Niemelä - Utbildningskontoret Norrköping
  • Per Joelson - Utbildningskontoret FoU
  • Marlene Ehreneng - Himmelstalunds utbildningscentrum
  • Frida Dahlström - Rektor, Åbymoskolan
  • niklas sörman - folkungaskolan
  • Annalena Olsson - Källvindskolan Komvux
  • Alexander Tergeland - Motala DigidelCenter/Motala bibliotek
  • Emma Trofast - Berzeliusskolan
  • Camilla Carlsvärd - Berzeliusskolan
  • joans gustavsson - Berzeliusskolan
  • Anders Strömfelt Åhlin - Berzeliusskolan
  • Birgitte Sturehed - Berzelius Skolan, Linköping
  • Birgitte Sturehed - Berzelius Skolan, Linköping
  • Charlotta Waldh - Himmelstalunds utbildningscentrum
  • Anna Smith - Komvux. Källvindsskolan
  • Rolf Holm - Regionbibliotek Östergötland
  • Osama Salem - Kungsgårdsgymnasiet/Språkintroduktion
  • Anders Södergren - Curt Nicolin Gymnasiet
  • Lennart Berlin - Komvux
  • Veronika Baumgardt - Linköpings kommun
  • Ellinor Monell - Finspångs bibliotek
  • Carola Svensson - Komvux
  • Charlott Westerlund - Birgittaskolan
  • Eva Hallström - Tornhagsskolan
  • Maria Danielsson - Birgittaskolan
  • Karin Rungård - Komvux, Källvindsskolan
  • Jonna Rådegård - Lärande i Sverige AB
  • Christian Hallberg - Djäkneparksskolan
  • Amanda Okfors - Nya Rydsskolan
  • Ulrika Eriksson - Vist skola
  • Carina Forslund - Komvux Norrköping
  • Mikael Westerberg - Komvux Norrköping
  • Kent Brodén - Komvux Norrköping
  • Lena Langborg - Komvux Norrköping
  • Angelika Fröjd - Jurslaskolan
  • Roland Lundberg - Jurslaskolan
  • Nargiza Inogamova - Agora
  • Karolina Schröder - Blåklintskolan
  • Sara Sjöström - De Geergymnasiet
  • Linda Kardell - Borensbergs bibliotek (Motala)
  • Cecilia Dilnot Smith - Borensbergs bibliotek
  • Karin Ernman - de geergymnasiet
  • Malin Rosén - Linköpings Stadsbibliotek
  • Lena Nilhage Landin - De Geergymnasiet
  • Jennie Gomér - Trojenborgssjolan
  • Michaela Burén - Lindöskolan
  • Sophia Rappestad Karamitrou - Komvux, Norrköping
  • gunilla karlsson - Klämmestorpsskolan
  • Abby Baizura Andersson - Lagmansskolan Bibliotek
  • Ellen Wahlqvist - Fokusbiblioteket Vikingstad skola
  • Thomas Ericsson - Kinda Kommun
  • Håkan Pettersson - UBK
  • Agneta Blomgren - Ebersteinska gymnasiet
  • Lotta Forslöf - Borensbergs bibliotek
  • Maria Bergman Skiba - De Geergymnasiet
  • Lina Nyström - Bråviksskolan
  • Josefine Molinder - Ydre kommunbibliotek
  • Rose-Marie Leo - Trojenborgsskolan
  • Kerstin Bengtsson - Motala bibliotek
  • Marie Wissting - Motala bibliotek
  • Joohee Eriksson Gäfvert - Centrala Elevhälsan Kisa
  • Vanessa Forsyth - Bråviksskolan
  • Jesper Hausel - Anders Ljungstedts gymnasium
  • Anne-Lie Guldstrand - Motala bibliotek
  • Karolina Eriksson - Vångaskolan
  • Jessica Larsson - Vångaskolan
  • Elin Hillbom - Vångaskolan
  • Josefin Jörgensen - Vångaskolan
  • Natalie Ohlin - Jurslaskolan
  • Christina Carlstedt - Ödeshögs kommunbibliotek
  • Marianne Lillemets - De Geer- Kungsgårdsgymnasiet
  • Oskar Hansson - Anders Ljungstedts gymnasium
  • Ingela Öberg - Anders Ljungstedts gymnasium
  • Elin Bäckström - Mjölby gymnasium
  • Hans Hjelm - Komvux Norrköping
  • Joakim Stenqvist - Komvux
  • Lotta Rosén - Navestadsskolan
  • Carola Norgren - Ekholmsskolan, Linköping
  • Åsa B. Hallgren - Komvux
  • Cecilia Rappestad Katsina - Källvindskolan Komvux
  • Kumrije Berisha - Rambodalsskolan
  • Pernilla Lewis - Nya Rydsskolan
  • Karolina Hansson - Bildningscentrum Facetten
  • Linnéa Arrelid - Kungsgårdsgymnasiet
  • Maria Consuelo Calatayud Bernabeu - De Geergymnasiet
  • Runa Lindqvist - Komvux Norrköping
  • Gabriella Hansson - Komvux
  • Jakob Fries - Motala skolbibliotek
  • Jenny Nilsson - Himmelstalundsgymnasiet
  • Joel Hedlund - Birgittaskolans bibliotek
  • Lena Udd - RBÖ
  • Kerstin Lindblad - komvux norrköping
  • Sofie Silverbring Carlson - Nyhemsskolans bibliotek
  • Michael Karlsson - Klingsborgsskolan
  • Matilda Ewerfält - Kungsgårdsgymnasiet, Språkintroduktion
  • Petra Timper - Källvindsskolan
  • Helena Fredriksson - Västra Harg skola
  • Anna Flogen - Västra Harg
  • Anna-Karin Ekström - Motala Skolbibliotek
  • Gun Töllefsen - Valdemarsviks kommun
  • Anette Frank Karlsson - Komvux
  • Mika Liffner - Kulturskolan Valdemarsvik, Tryserums Friskola
  • Pernilla Ahl - fredriksbergsskolan linköping
  • Moa Selevik - Bråviksskolan
  • Ann-Christin Gustafsson - De Geergymnasiet, gymnasiesärskolan ,GIP
  • Benjamin Forsberg - Folkungaskolan
  • Sofia Kåberg - Mjölby Kommun
  • Anne LIndgren - Himmelstalunds utbildningscentrum
  • Malin Gustavsson - Himmelstalunds utbildningscentrum
  • Gunnel Nilsson - Himmelstalunds utbildningscentrum
  • Felicia Tuomisto - Himmelstalunds Utbildningscentrum
  • Susanna Ali - Lunnevads folkhögskola
  • Annelie Egelin Tärning - Kulturhuset, Finspångs kommun
  • Eva Ullholm - Fredriksbergsskolan Linköping
  • Anneli Dahlqvist - Bona folkhögskola
  • Gustaf Jutterdal - Linköpings Kommun
  • Margaretha Boodh - Linköpings kommun
  • Peter Gustafsson - Linköpings kommun
  • Carolina Edvinsson - Söderköpings bibliotek